752083472GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752083472GPTR7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 752083472GPTR7
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 8SRT
Podatkovni listi: 752083472GPTR7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 752083472GPTR7
Številka dela 752083472GPTR7 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 8SRT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68758 pcs Podatkovni list 752083472GPTR7.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Serija 752 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 4.7k
Moč na element 160mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SRT Druga imena 752-083-4.7KPTR
752083472GPTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 4
Število zatičev 8 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.53mm)
natančen opis 4.7k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT Vrsta tokokroga Isolated