752083681GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 752083681GPTR13
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 680 OHM 8SRT
Podatkovni listi: 752083681GPTR13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 752083681GPTR13
Številka dela 752083681GPTR13 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 680 OHM 8SRT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79039 pcs Podatkovni list 752083681GPTR13.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Serija 752 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 680
Moč na element 160mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SRT delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 4 Število zatičev 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.53mm) natančen opis 680 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT