752123102GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752123102GP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 752123102GP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 6 RES 1K OHM 12SRT
Podatkovni listi: 752123102GP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 752123102GP
Številka dela 752123102GP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 6 RES 1K OHM 12SRT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49079 pcs Podatkovni list 752123102GP.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Serija 752 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 1k
Moč na element 160mW Pakiranje Bulk
Paket / primer 12-SRT Druga imena 752-123-1KPBK
752123102GPB
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 6
Število zatičev 12 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.53mm)
natančen opis 1k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 6 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT Vrsta tokokroga Isolated
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
752123101GTR7
752123101GTR7
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 6 RES 100 OHM 12SRT
Na zalogi: 5761 pcs
Prenesi: 752123101GTR7.pdf
RFQ
752123101GP
752123101GP
Na zalogi: 59641 pcs
Prenesi: 752123101GP.pdf
RFQ
752123102GPTR7
752123102GPTR7
Opis: RES ARRAY 6 RES 1K OHM 12SRT