752181331GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 752181331GP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 16 RES 330 OHM 18DRT
Podatkovni listi: 752181331GP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 752181331GP
Številka dela 752181331GP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 16 RES 330 OHM 18DRT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56774 pcs Podatkovni list 752181331GP.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Serija 752 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 330
Moč na element 80mW Pakiranje Bulk
Paket / primer 18-DRT delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 16 Število zatičev 18
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.53mm) natančen opis 330 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 16 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 18-DRT
Vrsta tokokroga Bussed Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
752181332GPTR13
752181332GPTR13
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 16 RES 3.3K OHM 18DRT
Na zalogi: 70501 pcs
Prenesi: 752181332GPTR13.pdf
RFQ
752181332GP
752181332GP
Na zalogi: 52827 pcs
Prenesi: 752181332GP.pdf
RFQ
752181331GPTR7
752181331GPTR7
Opis: RES ARRAY 16 RES 330 OHM 18DRT
Prenesi: 752181331GPTR7.pdf
752181222GPTR7
752181222GPTR7
Opis: RES ARRAY 16 RES 2.2K OHM 18DRT
Prenesi: 752181222GPTR7.pdf
752181331GPTR13
752181331GPTR13