753091510GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 753091510GPTR13
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 8 RES 51 OHM 9SRT
Podatkovni listi: 753091510GPTR13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 753091510GPTR13
Številka dela 753091510GPTR13 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 51 OHM 9SRT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66285 pcs Podatkovni list 753091510GPTR13.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm)
Serija 753 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 51
Moč na element 40mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 9-SRT delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 8 Število zatičev 9
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.53mm) natančen opis 51 Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT
Vrsta tokokroga Bussed Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
753091473GPTR7
753091473GPTR7
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 8 RES 47K OHM 9SRT
Na zalogi: 43482 pcs
Prenesi: 753091473GPTR7.pdf
RFQ
7530A5314-0
7530A5314-0
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: COAX CABLE-STANDARD P 5000FT
Na zalogi: 10 pcs
Prenesi: 7530A5314-0.pdf
RFQ
753091510GP
753091510GP
Opis: RES ARRAY 8 RES 51 OHM 9SRT