753121272GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 753121272GP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 11 RES 2.7K OHM 12SRT
Podatkovni listi: 753121272GP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 753121272GP
Številka dela 753121272GP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 11 RES 2.7K OHM 12SRT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45972 pcs Podatkovni list 753121272GP.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm)
Serija 753 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 2.7k
Moč na element 40mW Pakiranje Bulk
Paket / primer 12-SRT delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 11 Število zatičev 12
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.53mm) natančen opis 2.7k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 11 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT
Vrsta tokokroga Bussed Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
753121103GPTR13
753121103GPTR13
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 11 RES 10K OHM 12SRT
Na zalogi: 65291 pcs
Prenesi: 753121103GPTR13.pdf
RFQ
753121473GTR
753121473GTR
Opis: RES ARRAY 11 RES 47K OHM 12SRT
Na zalogi: 5924 pcs
Prenesi: 753121473GTR.pdf
RFQ
753121272GPTR7
753121272GPTR7
Opis: RES ARRAY 11 RES 2.7K OHM 12SRT
Prenesi: 753121272GPTR7.pdf
753121103GP
753121103GP
Prenesi: 753121103GP.pdf
753121272GPTR13
753121272GPTR13