766143472GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 766143472GP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 14SOIC
Podatkovni listi: 766143472GP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
840 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 766143472GP
Številka dela 766143472GP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 107373 pcs Podatkovni list 766143472GP.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Serija 766 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 4.7k
Moč na element 160mW Pakiranje Tube
Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 766-143-R4.7KP
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 7
Število zatičev 14 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.069" (1.75mm)
natančen opis 4.7k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta tokokroga Isolated