766161122GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 766161122GPTR7
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 15 RES 1.2K OHM 16SOIC
Podatkovni listi: 766161122GPTR7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 766161122GPTR7
Številka dela 766161122GPTR7 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 15 RES 1.2K OHM 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104643 pcs Podatkovni list 766161122GPTR7.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Serija 766 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 1.2k
Moč na element 80mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 15 Število zatičev 16
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.069" (1.75mm) natančen opis 1.2k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)