767141471GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767141471GP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 767141471GP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 13 RES 470 OHM 14SOIC
Podatkovni listi: 767141471GP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1008 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 767141471GP
Številka dela 767141471GP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 13 RES 470 OHM 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 102155 pcs Podatkovni list 767141471GP.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 767 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 470
Moč na element 100mW Pakiranje Tube
Paket / primer 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Druga imena 767-141-R470P
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 13
Število zatičev 14 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.093" (2.36mm)
natančen opis 470 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Vrsta tokokroga Bussed
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
767141471GPTR13
767141471GPTR13
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 13 RES 470 OHM 14SOIC
Na zalogi: 88303 pcs
Prenesi: 767141471GPTR13.pdf
RFQ
767141470G
767141470G
Opis: RES ARRAY 13 RES 47 OHM 14SOIC
Na zalogi: 5270 pcs
Prenesi: 767141470G.pdf
RFQ
767141470GP
767141470GP
Prenesi: 767141470GP.pdf
767141472GPTR13
767141472GPTR13
Opis: RES ARRAY 13 RES 4.7K OHM 14SOIC
Prenesi: 767141472GPTR13.pdf
Prenesi: 767141473G.pdf