767141820GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767141820GPTR13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 767141820GPTR13
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 13 RES 82 OHM 14SOIC
Podatkovni listi: 767141820GPTR13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 767141820GPTR13
Številka dela 767141820GPTR13 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 13 RES 82 OHM 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83555 pcs Podatkovni list 767141820GPTR13.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 767 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 82
Moč na element 100mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 13 Število zatičev 14
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.093" (2.36mm) natančen opis 82 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Vrsta tokokroga Bussed Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
767141821G
767141821G
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 13 RES 820 OHM 14SOIC
Na zalogi: 4476 pcs
Prenesi: 767141821G.pdf
RFQ
767141820GP
767141820GP
Opis: RES ARRAY 13 RES 82 OHM 14SOIC