767143104GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767143104GP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 767143104GP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 7 RES 100K OHM 14SOIC
Podatkovni listi: 767143104GP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
48 pcs
96 pcs
144 pcs
288 pcs
528 pcs
1008 pcs
5040 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 767143104GP
Številka dela 767143104GP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 7 RES 100K OHM 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62844 pcs Podatkovni list 767143104GP.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 767 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 100k
Moč na element 200mW Pakiranje Tube
Paket / primer 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Druga imena 767-143-R100KP
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 7
Število zatičev 14 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.093" (2.36mm)
natančen opis 100k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Vrsta tokokroga Isolated
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
767143102GP
767143102GP
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 7 RES 1K OHM 14SOIC
Na zalogi: 59986 pcs
Prenesi: 767143102GP.pdf
RFQ
767143121G
767143121G
Opis: RES ARRAY 7 RES 120 OHM 14SOIC
Na zalogi: 4274 pcs
Prenesi: 767143121G.pdf
RFQ
Opis: RES ARRAY 7 RES 1M OHM 14SOIC
Prenesi: 767143105G.pdf
767143105GPTR13
767143105GPTR13
Prenesi: 767143105GPTR13.pdf
Prenesi: 767143102GPTR13.pdf
767143104GPTR13
767143104GPTR13
Opis: RES ARRAY 7 RES 100K OHM 14SOIC
Prenesi: 767143104GPTR13.pdf
Opis: RES ARRAY 7 RES 10K OHM 14SOIC
Prenesi: 767143103GP.pdf
Prenesi: 767143104G.pdf