767143680GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767143680GP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 767143680GP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 7 RES 68 OHM 14SOIC
Podatkovni listi: 767143680GP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1008 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 767143680GP
Številka dela 767143680GP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 7 RES 68 OHM 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101737 pcs Podatkovni list 767143680GP.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 767 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 68
Moč na element 200mW Pakiranje Tube
Paket / primer 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 7 Število zatičev 14
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.093" (2.36mm) natančen opis 68 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)