767161223GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767161223GP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 767161223GP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 15 RES 22K OHM 16SOIC
Podatkovni listi: 767161223GP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1032 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 767161223GP
Številka dela 767161223GP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 15 RES 22K OHM 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 99746 pcs Podatkovni list 767161223GP.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serija 767 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 22k
Moč na element 100mW Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Druga imena 767-161-R22KP
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 15
Število zatičev 16 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.093" (2.36mm)
natančen opis 22k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Vrsta tokokroga Bussed
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
767161270G
767161270G
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 15 RES 27 OHM 16SOIC
Na zalogi: 4133 pcs
Prenesi: 767161270G.pdf
RFQ
767161221GP
767161221GP
Opis: RES ARRAY 15 RES 220 OHM 16SOIC
Na zalogi: 88154 pcs
Prenesi: 767161221GP.pdf
RFQ
767161223GPTR13
767161223GPTR13
Opis: RES ARRAY 15 RES 22K OHM 16SOIC
Prenesi: 767161223GPTR13.pdf
Opis: RES ARRAY 15 RES 220K OHM 16SOIC