767161393GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767161393GP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 767161393GP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 15 RES 39K OHM 16SOIC
Podatkovni listi: 767161393GP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1032 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 767161393GP
Številka dela 767161393GP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 15 RES 39K OHM 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86180 pcs Podatkovni list 767161393GP.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serija 767 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 39k
Moč na element 100mW Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 15 Število zatičev 16
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.093" (2.36mm) natančen opis 39k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Vrsta tokokroga Bussed Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
767161394G
767161394G
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 15 RES 390K OHM 16SOIC
Na zalogi: 4721 pcs
Prenesi: 767161394G.pdf
RFQ
767161391GPTR13
767161391GPTR13
Opis: RES ARRAY 15 RES 390 OHM 16SOIC
Na zalogi: 89359 pcs
Prenesi: 767161391GPTR13.pdf
RFQ
767161393GPTR13
767161393GPTR13
Opis: RES ARRAY 15 RES 39K OHM 16SOIC
Prenesi: 767161393GPTR13.pdf