767163204GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767163204GP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 767163204GP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 8 RES 200K OHM 16SOIC
Podatkovni listi: 767163204GP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 767163204GP
Številka dela 767163204GP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 200K OHM 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97621 pcs Podatkovni list 767163204GP.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serija 767 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 200k
Moč na element 200mW Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 8 Število zatičev 16
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.093" (2.36mm) natančen opis 200k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Vrsta tokokroga Isolated Aplikacije -
Podobni izdelki
767163220GP
767163220GP
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 8 RES 22 OHM 16SOIC
Na zalogi: 58877 pcs
Prenesi: 767163220GP.pdf
RFQ
767163220G
767163220G
Na zalogi: 4840 pcs
Prenesi: 767163220G.pdf
RFQ
Opis: RES ARRAY 8 RES 2K OHM 16SOIC
Prenesi: 767163202G.pdf
767163204GPTR13
767163204GPTR13
Opis: RES ARRAY 8 RES 200K OHM 16SOIC