767163822GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767163822GP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 767163822GP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 8 RES 8.2K OHM 16SOIC
Podatkovni listi: 767163822GP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 767163822GP
Številka dela 767163822GP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 8.2K OHM 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78558 pcs Podatkovni list 767163822GP.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serija 767 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 8.2k
Moč na element 200mW Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Druga imena 767-163-R8.2KP
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 8
Število zatičev 16 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.093" (2.36mm)
natančen opis 8.2k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Vrsta tokokroga Isolated
Aplikacije -
Podobni izdelki
767163821GPTR13
767163821GPTR13
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 8 RES 820 OHM 16SOIC
Na zalogi: 106316 pcs
Prenesi: 767163821GPTR13.pdf
RFQ
767163820GP
767163820GP
Opis: RES ARRAY 8 RES 82 OHM 16SOIC
Na zalogi: 67358 pcs
Prenesi: 767163820GP.pdf
RFQ
767163822G
767163822G
Opis: RES ARRAY 8 RES 8.2K OHM 16SOIC
Prenesi: 767163822G.pdf
Prenesi: 767163820GPTR13.pdf
Prenesi: 767163821G.pdf
767163822GPTR13
767163822GPTR13
Prenesi: 767163822GPTR13.pdf
Opis: RES ARRAY 8 RES 820K OHM 16SOIC
Prenesi: 767163824GP.pdf
Prenesi: 767163824G.pdf