768141562GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768141562GP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 768141562GP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 13 RES 5.6K OHM 14SOIC
Podatkovni listi: 768141562GP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1008 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 768141562GP
Številka dela 768141562GP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 13 RES 5.6K OHM 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97913 pcs Podatkovni list 768141562GP.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 768 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 5.6k
Moč na element 100mW Pakiranje Tube
Paket / primer 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 13 Število zatičev 14
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) natančen opis 5.6k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Vrsta tokokroga Bussed Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
768141561GPTR13
768141561GPTR13
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 13 RES 560 OHM 14SOIC
Na zalogi: 98540 pcs
Prenesi: 768141561GPTR13.pdf
RFQ
768141563G
768141563G
Opis: RES ARRAY 13 RES 56K OHM 14SOIC
Na zalogi: 4185 pcs
Prenesi: 768141563G.pdf
RFQ
Opis: RES ARRAY 13 RES 56 OHM 14SOIC
Prenesi: 768141560GPTR13.pdf
768141561GP
768141561GP
Prenesi: 768141561GP.pdf
Prenesi: 768141561G.pdf
Opis: RES ARRAY 13 RES 560K OHM 14SOIC
Prenesi: 768141564GP.pdf
Prenesi: 768141562G.pdf
768141562GPTR13
768141562GPTR13
Prenesi: 768141562GPTR13.pdf