768141683GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768141683GP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 768141683GP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 13 RES 68K OHM 14SOIC
Podatkovni listi: 768141683GP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1008 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 768141683GP
Številka dela 768141683GP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 13 RES 68K OHM 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81883 pcs Podatkovni list 768141683GP.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 768 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 68k
Moč na element 100mW Pakiranje Tube
Paket / primer 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 13 Število zatičev 14
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) natančen opis 68k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Vrsta tokokroga Bussed Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
768141681GP
768141681GP
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 13 RES 680 OHM 14SOIC
Na zalogi: 102920 pcs
Prenesi: 768141681GP.pdf
RFQ
768141684G
768141684G
Opis: RES ARRAY 13 RES 680K OHM 14SOIC
Na zalogi: 4528 pcs
Prenesi: 768141684G.pdf
RFQ
768141683GPTR13
768141683GPTR13
Opis: RES ARRAY 13 RES 68K OHM 14SOIC
Prenesi: 768141683GPTR13.pdf
Prenesi: 768141682GP.pdf
Opis: RES ARRAY 13 RES 82 OHM 14SOIC