768143124GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768143124GPTR13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 768143124GPTR13
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 7 RES 120K OHM 14SOIC
Podatkovni listi: 768143124GPTR13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 768143124GPTR13
Številka dela 768143124GPTR13 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 7 RES 120K OHM 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84256 pcs Podatkovni list 768143124GPTR13.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 768 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 120k
Moč na element 200mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 7 Število zatičev 14
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) natančen opis 120k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Vrsta tokokroga Isolated Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
768143152GPTR13
768143152GPTR13
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 7 RES 1.5K OHM 14SOIC
Na zalogi: 95540 pcs
Prenesi: 768143152GPTR13.pdf
RFQ
768143152G
768143152G