768143470GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768143470GP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 768143470GP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 7 RES 47 OHM 14SOIC
Podatkovni listi: 768143470GP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1008 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 768143470GP
Številka dela 768143470GP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 7 RES 47 OHM 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105401 pcs Podatkovni list 768143470GP.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 768 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 47
Moč na element 200mW Pakiranje Tube
Paket / primer 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 7 Število zatičev 14
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) natančen opis 47 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Vrsta tokokroga Isolated Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
768143393GPTR13
768143393GPTR13
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 7 RES 39K OHM 14SOIC
Na zalogi: 102083 pcs
Prenesi: 768143393GPTR13.pdf
RFQ
Opis: RES ARRAY 7 RES 470 OHM 14SOIC
Na zalogi: 80522 pcs
Prenesi: 768143471GPTR13.pdf
RFQ
768143394G
768143394G
Opis: RES ARRAY 7 RES 390K OHM 14SOIC
Prenesi: 768143394G.pdf
768143393GP
768143393GP
Prenesi: 768143393GP.pdf
768143470GPTR13
768143470GPTR13
Opis: RES ARRAY 7 RES 47 OHM 14SOIC
Prenesi: 768143470GPTR13.pdf
Prenesi: 768143471GP.pdf
Opis: RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 14SOIC
Prenesi: 768143472G.pdf
Prenesi: 768143470G.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika