768161201GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768161201GP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 768161201GP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 15 RES 200 OHM 16SOIC
Podatkovni listi: 768161201GP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1032 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 768161201GP
Številka dela 768161201GP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 15 RES 200 OHM 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84385 pcs Podatkovni list 768161201GP.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serija 768 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 200
Moč na element 100mW Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 15 Število zatičev 16
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) natančen opis 200 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Vrsta tokokroga Bussed Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
768161184GPTR13
768161184GPTR13
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 15 RES 180K OHM 16SOIC
Na zalogi: 98477 pcs
Prenesi: 768161184GPTR13.pdf
RFQ
768161184G
768161184G
Na zalogi: 5920 pcs
Prenesi: 768161184G.pdf
RFQ
Opis: RES ARRAY 15 RES 20K OHM 16SOIC
Prenesi: 768161203G.pdf
768161202GP
768161202GP
Opis: RES ARRAY 15 RES 2K OHM 16SOIC
Prenesi: 768161202GP.pdf
Prenesi: 768161184GP.pdf
Opis: RES ARRAY 15 RES 200 OHM 16SOIC