768161220GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768161220GP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 768161220GP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 15 RES 22 OHM 16SOIC
Podatkovni listi: 768161220GP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1032 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 768161220GP
Številka dela 768161220GP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 15 RES 22 OHM 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95366 pcs Podatkovni list 768161220GP.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serija 768 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 22
Moč na element 100mW Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 15 Število zatičev 16
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) natančen opis 22 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Vrsta tokokroga Bussed Aplikacije -
Podobni izdelki
768161220G
768161220G
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 15 RES 22 OHM 16SOIC