768163104GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768163104GP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 768163104GP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16SOIC
Podatkovni listi: 768163104GP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 768163104GP
Številka dela 768163104GP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101734 pcs Podatkovni list 768163104GP.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serija 768 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 100k
Moč na element 200mW Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 8 Število zatičev 16
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) natančen opis 100k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)