768201222GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768201222GP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 768201222GP
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka RES ARRAY 19 RES 2.2K OHM 20SOIC
Podatkovni listi: 768201222GP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1015 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 768201222GP
Številka dela 768201222GP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 19 RES 2.2K OHM 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96441 pcs Podatkovni list 768201222GP.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm)
Serija 768 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 2.2k
Moč na element 100mW Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 19 Število zatičev 20
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) natančen opis 2.2k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 19 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width)