APF19-19-06CB
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
APF19-19-06CB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APF19-19-06CB
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka HEATSINK LOW-PROFILE FORGED
Podatkovni listi: 1.APF19-19-06CB.pdf2.APF19-19-06CB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APF19-19-06CB
Številka dela APF19-19-06CB Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis HEATSINK LOW-PROFILE FORGED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28203 pcs Podatkovni list 1.APF19-19-06CB.pdf2.APF19-19-06CB.pdf
Premer 0.748" (19.00mm) Tip Top Mount
Toplotna upornost @ Naravna - Toplotna upornost @ Prisilni pretok zraka 7.10°C/W @ 200 LFM
Oblika Square, Fins Serija APF
Izguba moči @ Temperaturni vzpon - Paket ohlajen Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Druga imena 294-1145
APF191906CB
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dokončaj materiala Black Anodized Material Aluminum
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Dolžina 0.748" (19.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izklopne baze (višina fin) 0.250" (6.35mm)