ATS16BSM-1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS16BSM-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATS16BSM-1
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Podatkovni listi: ATS16BSM-1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATS16BSM-1
Številka dela ATS16BSM-1 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 258330 pcs Podatkovni list ATS16BSM-1.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Serija ATS-SM Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer HC-49/US
Druga imena CTX1441CT delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Load Capacitance 20pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm) Toleranca frekvence ±30ppm
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 16MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 Ohms natančen opis 16MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms HC-49/US
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ATS177-PG-A-B
ATS177-PG-A-B
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: MAGNETIC SWITCH LATCH 3SIP
Na zalogi: 178527 pcs
Prenesi: ATS177-PG-A-B.pdf
RFQ
ATS16ASM
ATS16ASM
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: CRYSTAL 16MHZ 20PF THRU
Na zalogi: 303623 pcs
Prenesi: ATS16ASM.pdf
RFQ
ATS16B
ATS16B
Opis: CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF T/H
Prenesi: ATS16B.pdf
ATS16A-E
ATS16A-E
Opis: CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF T/H
Prenesi: ATS16A-E.pdf
ATS16BSM-1E
ATS16BSM-1E
Opis: CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD