ATS40ASM-1E
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS40ASM-1E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATS40ASM-1E
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CRYSTAL 40.0000MHZ 20PF SMD
Podatkovni listi: ATS40ASM-1E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATS40ASM-1E
Številka dela ATS40ASM-1E Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 40.0000MHZ 20PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 267877 pcs Podatkovni list ATS40ASM-1E.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Serija ATS-SM Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer HC-49/US
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Način delovanja 3rd Overtone
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Load Capacitance 20pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm)
Toleranca frekvence ±30ppm Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 40MHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 80 Ohms
natančen opis 40MHz ±30ppm Crystal 20pF 80 Ohms HC-49/US