CB3-3C-34M3680
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CB3-3C-34M3680 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB3-3C-34M3680
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 34.368MHZ HCMOS TTL SMD
Podatkovni listi: CB3-3C-34M3680.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB3-3C-34M3680
Številka dela CB3-3C-34M3680 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 34.368MHZ HCMOS TTL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59475 pcs Podatkovni list CB3-3C-34M3680.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija CB3
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod HCMOS, TTL
Druga imena CB3-3C-34.3680-T
CB3-3C-34M368000
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 34.368MHz
natančen opis 34.368MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 50mA