CB3LV-3I-44M7360
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CB3LV-3I-44M7360 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB3LV-3I-44M7360
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 44.736MHZ HCMOS TTL SMD
Podatkovni listi: CB3LV-3I-44M7360.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CB3LV-3I-44M7360
Številka dela CB3LV-3I-44M7360 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 44.736MHZ HCMOS TTL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61412 pcs Podatkovni list CB3LV-3I-44M7360.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija CB3LV