CB3LV-5I-33M3330
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CB3LV-5I-33M3330 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB3LV-5I-33M3330
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 33.333MHZ HCMOS TTL SMD
Podatkovni listi: CB3LV-5I-33M3330.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CB3LV-5I-33M3330
Številka dela CB3LV-5I-33M3330 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 33.333MHZ HCMOS TTL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85915 pcs Podatkovni list CB3LV-5I-33M3330.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija CB3LV
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod HCMOS, TTL
Druga imena CB3LV-5I-33.3330-T
CB3LV-5I-33M333000
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 33.333MHz
natančen opis 33.333MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 40mA