GL135F23IET
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GL135F23IET
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CRYSTAL 13.500000 MHZ SMD
Podatkovni listi: GL135F23IET.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GL135F23IET
Številka dela GL135F23IET Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 13.500000 MHZ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 209906 pcs Podatkovni list GL135F23IET.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
Serija ATSSMGL Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer HC-49/US
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Load Capacitance 20pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm)
Toleranca frekvence ±20ppm Stabilnost frekvence ±30ppm
Pogostost 13.5MHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 Ohms
natančen opis 13.5MHz ±20ppm Crystal 20pF 40 Ohms HC-49/US