LP080F23IET
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP080F23IET
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CRYSTAL 8.000000MHZ SMD
Podatkovni listi: 1.LP080F23IET.pdf2.LP080F23IET.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP080F23IET
Številka dela LP080F23IET Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 8.000000MHZ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 201778 pcs Podatkovni list 1.LP080F23IET.pdf2.LP080F23IET.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Serija ATSSMLP Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer HC-49/US
Druga imena LP800F23IET
LP800F23IET-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Load Capacitance 20pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm) Toleranca frekvence ±20ppm
Stabilnost frekvence ±30ppm Pogostost 80MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 60 Ohms natančen opis 80MHz ±20ppm Crystal 20pF 60 Ohms HC-49/US