LP330F33CET
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP330F33CET
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CRYSTAL 33.000000MHZ SMD
Podatkovni listi: 1.LP330F33CET.pdf2.LP330F33CET.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP330F33CET
Številka dela LP330F33CET Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 33.000000MHZ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 230821 pcs Podatkovni list 1.LP330F33CET.pdf2.LP330F33CET.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Serija ATSSMLP Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer HC-49/US
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Load Capacitance 20pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm)
Toleranca frekvence ±30ppm Stabilnost frekvence ±30ppm
Pogostost 33MHz natančen opis 33MHz ±30ppm Crystal 20pF HC-49/US