M15733/61-0010
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
M15733/61-0010 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M15733/61-0010
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka FILTER LC(PI) 5000PF CHASSIS
Podatkovni listi: M15733/61-0010.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije M15733/61-0010
Številka dela M15733/61-0010 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis FILTER LC(PI) 5000PF CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4237 pcs Podatkovni list M15733/61-0010.pdf
Napetost - ocenjena 100V Vrednosti C = 5000pF
Tip Low Pass Tehnologija LC (Pi)
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.468" L (6.35mm x 11.89mm) Serija -
Odpornost - Kanal (Ohm) - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Bushing, 1 Turret Lead Druga imena 410-1252
M15733/610010
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število kanalov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina -
Filtriranje 3rd Zaščita pred ESD No
natančen opis LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 5000pF 10A Axial, Bushing, 1 Turret Lead Tok 10A
Frekvenca Center / Cutoff - Znižanje vrednosti 65dB @ 100MHz