MXO45-2C-64M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
MXO45-2C-64M0000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXO45-2C-64M0000
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 64.000MHZ HCMOS TTL PIN
Podatkovni listi: MXO45-2C-64M0000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXO45-2C-64M0000
Številka dela MXO45-2C-64M0000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 64.000MHZ HCMOS TTL PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73490 pcs Podatkovni list MXO45-2C-64M0000.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) Serija MXO45