MXO45-3C-2M4576
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
MXO45-3C-2M4576 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXO45-3C-2M4576
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 2.4576MHZ HCMOS TTL PIN
Podatkovni listi: MXO45-3C-2M4576.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXO45-3C-2M4576
Številka dela MXO45-3C-2M4576 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 2.4576MHZ HCMOS TTL PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61323 pcs Podatkovni list MXO45-3C-2M4576.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) Serija MXO45
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) Izhod HCMOS, TTL
Druga imena MXO45-3C-2.4576 delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.201" (5.10mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 2.4576MHz
natančen opis 2.4576MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) Tok - Supply (Max) 26mA