MXO45-3I-10M4920
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
MXO45-3I-10M4920 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXO45-3I-10M4920
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 10.492MHZ HCMOS TTL PCPIN
Podatkovni listi: MXO45-3I-10M4920.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXO45-3I-10M4920
Številka dela MXO45-3I-10M4920 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 10.492MHZ HCMOS TTL PCPIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62481 pcs Podatkovni list MXO45-3I-10M4920.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) Serija MXO45
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) Izhod HCMOS, TTL
Druga imena MXO45-3I-10.4920MHZ delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.201" (5.10mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 10.492MHz
natančen opis 10.492MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Standby (Power Down) 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) Tok - Supply (Max) 26mA