MXO45HS-2C-2M4576
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
MXO45HS-2C-2M4576 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXO45HS-2C-2M4576
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 2.4576MHZ HCMOS TTL PIN
Podatkovni listi: MXO45HS-2C-2M4576.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXO45HS-2C-2M4576
Številka dela MXO45HS-2C-2M4576 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 2.4576MHZ HCMOS TTL PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66284 pcs Podatkovni list MXO45HS-2C-2M4576.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Serija MXO45HS