MXO45HS-2I-12M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
MXO45HS-2I-12M0000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXO45HS-2I-12M0000
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 12.000MHZ HCMOS TTL PCPIN
Podatkovni listi: MXO45HS-2I-12M0000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXO45HS-2I-12M0000
Številka dela MXO45HS-2I-12M0000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 12.000MHZ HCMOS TTL PCPIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78950 pcs Podatkovni list MXO45HS-2I-12M0000.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Serija MXO45HS
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) Izhod HCMOS, TTL
Druga imena MXO45HS-2I-12.0000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±100ppm Pogostost 12MHz
natančen opis 12MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Standby (Power Down) 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) Tok - Supply (Max) 26mA