MXO45HST-3I-20M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
MXO45HST-3I-20M0000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXO45HST-3I-20M0000
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 20.000MHZ HCMOS TTL PIN
Podatkovni listi: MXO45HST-3I-20M0000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXO45HST-3I-20M0000
Številka dela MXO45HST-3I-20M0000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 20.000MHZ HCMOS TTL PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73435 pcs Podatkovni list MXO45HST-3I-20M0000.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Serija MXO45HXT
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) Izhod HCMOS, TTL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 20MHz natančen opis 20MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Enable/Disable 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Tok - Supply (Max) 26mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA