MXO46-2I-50M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXO46-2I-50M0000
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 50.000MHZ HCMOS TTL PCPIN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXO46-2I-50M0000
Številka dela MXO46-2I-50M0000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 50.000MHZ HCMOS TTL PCPIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78094 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija - Serija MXO46
Ocene - Pakiranje -
Paket / primer - Izhod HCMOS, TTL
Druga imena MXO46-2I-50.0000MHZ delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Funkcija -
Stabilnost frekvence ±100ppm Pogostost 50MHz
natančen opis 50MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Tok - Supply (Max) 60mA