TC32L3I32K7680
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
TC32L3I32K7680 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TC32L3I32K7680
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: TC32L3I32K7680.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TC32L3I32K7680
Številka dela TC32L3I32K7680 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4553 pcs Podatkovni list TC32L3I32K7680.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija TC32
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 32.768kHz
natančen opis 32.768kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 3mA