TS192F33IDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TS192F33IDT
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CRYSTAL 19.200000 MHZ
Podatkovni listi: 1.TS192F33IDT.pdf2.TS192F33IDT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TS192F33IDT
Številka dela TS192F33IDT Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 19.200000 MHZ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 250274 pcs Podatkovni list 1.TS192F33IDT.pdf2.TS192F33IDT.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Serija ATSSMTS Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer HC-49/US
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Load Capacitance 18pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm)
Toleranca frekvence ±30ppm Stabilnost frekvence ±30ppm
Pogostost 19.2MHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 Ohms
natančen opis 19.2MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49/US