| Številka dela | CEB-35D26 | Proizvajalec | CUI, Inc. |
|---|---|---|---|
| Opis | BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 92430 pcs | Podatkovni list | CEB-35D26.pdf |
| Napetost - Vhod (maks.) | 30V p-p | Tip | Standard |
| Prekinitev | Wire Leads | Velikost / dimenzija | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serija | CEB | Druga imena | 037-4179R 102-1128 CEB35D26 SEB-35D26 SEB35D26 |
| delovna temperatura | -20°C ~ 70°C | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Impedanca | 300 Ohms | Pogostost | 2.6kHz |
| natančen opis | 2.6kHz Standard Buzzer Element 30V p-p 1.378" Dia (35.00mm) 300 Ohms | Zmogljivost @ Pogostost | 30000pF @ 1kHz |