CMS-18138-25-SP
CUI, Inc.CUI, Inc.
CMS-18138-25-SP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMS-18138-25-SP
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT
Podatkovni listi: CMS-18138-25-SP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CMS-18138-25-SP
Številka dela CMS-18138-25-SP Proizvajalec CUI, Inc.
Opis SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4068 pcs Podatkovni list CMS-18138-25-SP.pdf
Tip General Purpose Prekinitev Spring Type
Tehnologija Magnetic Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.512" W (18.00mm x 13.00mm)
Oblika Rectangular Serija CMS
Ocene - Napajanje - ocenjeno 700mW
Moč - maks 1W Lokacija v pristanišču Top
Pakiranje Tray Druga imena 102-4060
Material - Magnet Nd-Fe-B Material - konus Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Impedanca 8 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.098" (2.50mm)
Frekvenčni razpon 384Hz ~ 20kHz Frekvenca - Samozadostna 480Hz
Učinkovitost - dBA 90.50 Učinkovitost - tip Sound Pressure Level (SPL)
Učinkovitost - testiranje 700mW/100mm natančen opis 8 Ohms General Purpose Speaker 700mW 384Hz ~ 20kHz Top Rectangular 90.5dB