CP852040345H
CUI, Inc.CUI, Inc.
CP852040345H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP852040345H
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka PELTIER, 20 X 40 X 3.45 MM, 8.5
Podatkovni listi: CP852040345H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP852040345H
Številka dela CP852040345H Proizvajalec CUI, Inc.
Opis PELTIER, 20 X 40 X 3.45 MM, 8.5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4257 pcs Podatkovni list CP852040345H.pdf
Napetost - maks 7.6V Serija CP85H
Odpornost 750 mOhms Qmax @ Th 38.2W @ 27°C
Okvir L x W x H 40.00mm x 20.00mm x 3.45mm Druga imena 102-4696
delovna temperatura 80°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Lead Wires, Sealed - Silicone RTV natančen opis Peltier Module 40.00mm x 20.00mm x 3.45mm 38.2W @ 27°C 8.5A 80°C
Delta Tmax @ Th 70°C @ 27°C Tok - maks 8.5A