CPT-3095C-300
CUI, Inc.CUI, Inc.
CPT-3095C-300 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPT-3095C-300
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V CHAS
Podatkovni listi: CPT-3095C-300.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPT-3095C-300
Številka dela CPT-3095C-300 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V CHAS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97760 pcs Podatkovni list CPT-3095C-300.pdf
Napetostni razpon 30V (Max) Napetost - ocenjena 10V
Prekinitev Wire Leads Tehnologija Piezo
Raven zvočnega tlaka (SPL) 86dB @ 10V, 10cm Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija CPT Ocene -
Lokacija v pristanišču Top Pakiranje Bulk
Druga imena 102-3757 delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Način delovanja Single Tone Tip montaže Panel Mount, Flange
Vrsta vnosa Peak-Peak Signal Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm)
Pogostost 2.5kHz Trajanje -
Driver Circuitry Transducer, Externally Driven natančen opis Buzzers Transducer, Externally Driven Piezo 10V 9mA 2.5kHz 86dB @ 10V, 10cm Panel Mount, Flange Wire Leads
Trenutni - dobava 9mA California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.