DPA120020-P9-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DPA120020-P9-SZ
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 2W
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DPA120020-P9-SZ
Številka dela DPA120020-P9-SZ Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5051 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 12VAC Napetost - Vhod 120VAC
Velikost / dimenzija - Serija -
Področje uporabe North America Moč (Watts) 2W
Izhodni priključek Barrel Plug, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. Druga imena DPA120020P9SZ
delovna temperatura - Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Fixed Blade
Vhodni priključek NEMA 1-15P Obrazec Wall Mount
Učinkovitost - natančen opis 12VAC 200mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 200mA Dolžina kabla -