DPA120060-P12
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DPA120060-P12
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DPA120060-P12
Številka dela DPA120060-P12 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4141 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 12VAC Napetost - Vhod 120VAC
Velikost / dimenzija - Serija -
Področje uporabe North America Moč (Watts) 7W
Izhodni priključek Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.35mm O.D. x 9.5mm Druga imena DPA120060P12
delovna temperatura - Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta vnosa Fixed Blade
Vhodni priključek NEMA 1-15P Obrazec Wall Mount
Učinkovitost - natančen opis 12VAC 600mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 600mA Dolžina kabla -
Odobritve - Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DPA120060-P12/R
DPA120060-P12/R
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W