DPD050055-P14/RP-TC
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DPD050055-P14/RP-TC
Proizvajalec / znamka: CUI, Inc.
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 3W
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DPD050055-P14/RP-TC
Številka dela DPD050055-P14/RP-TC Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4571 pcs Podatkovni list
Utež - Napetost - izhod 5V
Napetost - Vhod 120VAC Velikost / dimenzija 2.32" L x 1.77" W x 1.56" H (59.0mm x 45.0mm x 39.5mm)
Serija - Področje uporabe North America
Moč (Watts) 2.5W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.8mm O.D. x 9.5mm Druga imena DPD050055-P14RPTC
DPD050055P14/RPTC
delovna temperatura - Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Fixed Blade
Vhodni priključek NEMA 1-15P Obrazec Wall Mount
Učinkovitost - natančen opis 5V 2.5W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 500mA Dolžina kabla 72" (1.83m)